ZAREJESTRUJ SIĘ JAKO DEKARZ

Usprawnij prowadzenie swojej firmy. Rejestracja w Dakea BOSS.app trwa tylko minutę, a regularne korzystanie z aplikacji zaoszczędzi Ci dużo więcej czasu.

Zweryfikowany Nie zweryfikowany Niepoprawny format.
Jesteś dystrybutorem? kliknij TUTAJ

DANE UŻYTKOWNIKA

Nieprawidłowy adres email.
Hasło musi mieć co najmniej 6 znaków.
Hasło różnią się.

Pole nie może być puste.
Pole nie może być puste.
Nieprawidłowy numer telefonu.

DANE FIRMY

Pole nie może być puste.
Pole nie może być puste.
Pole nie może być puste.
Nieprawidłowy kod pocztowy.
Pole nie może być puste.
Wybierz województwo.
TWÓJ
DEALER

TWÓJ DYSTRYBUTOR

Wybierz osobę, z którą współpracujesz lub dystrybutora z Twojej okolicy. Od niego otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie, w tym o produkty Dakea.

Pole musi być zaznaczone.
Pole musi być zaznaczone.
Pole musi być zaznaczone.

* Pola obowiązkowe

Zdecyduj, czy chcesz otrzymywać informacje handlowe dotyczące produktów i usług Dakea od producenta okien Dakea oraz jego dystrybutorów w następujący sposób (zgoda może być w każdej chwili cofnięta e-mailem na adres dakeabossapp@dakea.com):

Pełne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Altaterra Kft., adres: Malom köz. 1. HU-9431 Fertőd, Węgry, e-mail: dakeabossapp@dakea.com. Będziemy przetwarzać Twoje dane przede wszystkim w celu wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem, w celu prowadzenia Programu Lojalnościowego zgodnie z jego regulaminem, a także w celach marketingowych analitycznych i statystycznych, w celu wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych oraz innych celach opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności.

W przypadku świadczenia usług – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność do zawarcia i wykonania umowy; w przypadku przetwarzania wynikającego z przepisów– podstawą jest obowiązek prawny, w pozostałych przypadkach – podstawą jest uzasadniony interes nasz lub osoby trzeciej. W przypadku, gdy wyrazisz zgodę na określone formy marketingu (np. e-mail), jak również w przypadku przystąpienia do Programu Partnerskiego – podstawą przetwarzania będzie Twoja zgoda.

Dane będą przetwarzane przez okres zależny od celu i podstawy przetwarzania, np.: przez czas trwania zgody, czas obowiązywania umowy, do czasu przedawnienia roszczeń lub zobowiązań podatkowych lub przez czas istnienia naszego uzasadnionego interesu

Udostępniamy dane podmiotom przetwarzającym dane w naszym imieniu. Niektóre dane mogą być udostępnione innym użytkownikom serwisu lub aplikacji, jak również mogą być widoczne ogólnie dla użytkowników Internetu, w ramach funkcjonalności systemu. Udostępniamy też dane organom publicznym lub innym podmiotom – szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy

Możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie lub wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych – w tym celu napisz na adres: dakeabossapp@dakea.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Przysługuje Ci też prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do organu nadzoru. Pełna lista praw znajduje się w Polityce Prywatności.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla korzystania z serwisu i aplikacji oraz przystąpienia do Programu Partnerskiego.

Korzystamy z plików cookies i innych podobnych technologii,

w tym w celach funkcjonalnych, analitycznych i statystycznych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Dowiedz się więcej